Warning: include(includes/header.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /usr/local/www/webs/cz/slunnydvur/www/galerie/index.php on line 2

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'includes/header.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/share/pear') in /usr/local/www/webs/cz/slunnydvur/www/galerie/index.php on line 2

Bernský salašnický pes - štěňata

Aktuality:

22.4.2019

Loučení se štěňaty

Přejeme pejskům hodně zdraví a majitelům hodně trpělivosti s výchovou nových přírůstků do rodin!


Niki a Nellie Norik Niko Natali Netty Nexus Nela Netty

19.4.2019

Velikonoce

Velikonoční

Velikonoční svátky trávíme loučením se štěňátky - mějte se krásně v nových domovech! Je čas, aby malí pejskové objevovali svět. Užili si společných her, výchovy od mámy, naší péče a mazlení, a teď je čas, aby se stali právoplatnými členy své nové smečky.

31.3.2019

Návštěvy u štěňátek

Proběhly první návštěvy u štěňat, mrňata si našla svou budoucí smečku, k mašličkám se přiřadila i jména, a pejskové si užili celkem rušný víkend. A na závěr je ještě navštívilo mimino lidské, svou velikostí nejblíže k měsíc starým pejskům.

26.2.2019

Vrh N

Připravili jsme pro vás stránku vrhu N, našich letošních štěňátek. Pro pět berńáckých holek a čtyři kluky už máme jména i majitele!

Otec: Gr.Ch.JCh. Bravo Baronello Elenberner
DKK 0/0, DLK 0/0, OCD neg., DM exon1 N/N, exon2 N/N, SH-Pretest-Index A
Rodokmen

Matkou je naše Vandička - Vanda Písecké hory DKK 0/0, DLK 0/0, OCD neg.
Rodokmen

Parents of Puppies N 2019

30.1.2019

Zima

Berňáci zimu milují - a každý si ji užívá po svém...Děkujeme majitelům pejsků za fotky (Hagrid, Jasmína a Maxmilián-Ríša)

Hagrid Jasmína Maxmilian - Ríša Maxmilian - Ríša

1.1.2019

Ríša Ríša Max Meggie

V uplynulém roce se v naší chovatelské stanici narodilo Vandě 7 štěňat - vrh M. Na dva měsíce nás zaměstnala péče o ně a zároveň hledání těch nej páníčků. Jsme rádi, když z nových domovů máme zprávy i fotky - a někdy i videa :) - a vidíme, jak se našim odchovům daří. Skvělou zprávou bylo, když 3 z našich pejsků z vrhu L nechali majitelé vyšetřit na dysplazii kloubů a všichni s výsledkem O/O!
Také letos plánujeme jarní štěňata, ale nejen tím žijeme. Ketty (m: Vanda Písecké hory, o: Ch Quess von der Hohen Linde), ve které pořád vidíme dovádivé štěně, už prošla bonitací a je z ní chovná fenka. Frajer se posunul do seniorského věku a i když nevypadá na svých 8 a půl let, je na nás, jakou zátěž mu připravíme. Lily s Jordankou chodí pravidelně na cvičák, a na výlety jezdí celá smečka, a protože jsou to plavci, tak v létě vyhledáváme přehrady nebo řeky, aby si naši berňáci nejen zaplavali, ale také se zchladili.
Nejlepší berňácké roční období je ovšem zima, a tak si budeme všichni přát, ať si užijí dostatek sněhu, ale největším přáním do nového roku je, ať jsou všichni naši psi a psi z naší chovatelské stanice zdraví!

23.12.2018

PF 2019

PF2019

2006 - 2018

Starší články...

...najdete v archivu


Warning: include(includes/footer.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /usr/local/www/webs/cz/slunnydvur/www/galerie/index.php on line 124

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'includes/footer.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/share/pear') in /usr/local/www/webs/cz/slunnydvur/www/galerie/index.php on line 124