Bernský salašnický pes

Vrh E

* 6.3.2010
Matka: Connie Queen Elsa
Otec: Don vom Bärligarten (DKK: 0/0, DLK: 0/0), Rodokmen
Narozeno: 2(1 mrtvé) 1p/0f
Pes: Edgar


fotogalerie

1.5.2010

8.týden

Edgar se narodil jako jedináček, ale naše psí smečka mu poskytla skvělé zázemí pro správnou psí socializaci. Nyní odchází toto krásné desetikilové štěndo do nového domova - do Českého ráje a my mu přejem, ať se tam má krásně! Poslední fotečky.

24.4.2010

7.týden

Edík Edík Edík
Edgar je jedlík, a je to vidět i na jeho váze - 8,5 kila! Dny tráví venku a snaží se dokonale kopírovat velké psy z naší smečky, roste z něj dokonale samostatný pes. Akorát na rošťárny vždycky potřebuje mít parťáka.

17.4.2010

6.týden

Edgar Pejsek byl dnes na návštěve u veterináře - už má tetování, své první očkování a váží přesně 7 kilo.

10.4.2010

5.týden

Edgar má 5 týdnů, váží 5,30 kg, papá všechno, na co přijde a po každém žrádle ještě kontroluje misky ostatním pejskům z naší smečky. Venku se mu líbí a nevadí mu ani aprílové počasí. Pár fotek...

3.4.2010

4.týden

Edíkovi je 1 měsíc. Má už oblíbené žrádlo (krupicovo-tvarohovou přesnídávku a máminy granule), oblíbenou hračku (bílého plyšového pejska) a oblíbené místečko (celý náš obývák). Fotečky i ta velikonoční jsou v nové galerii.

29.3.2010

Edgar má tři týdny

Náš junior má tři týdny a už vesele baští kašičky a tvarohové svačinky z misky. Je moc šikovný a ani se moc neupatlá. Navštívili ho i jeho budoucí páníčkové a fotili a fotili...galerie

20.3.2010

2. týden

Fotky z druhého týdne našeho Edgara ukazují, jak je štěně už ve dvou týdnech samostatné - v porodní bedně se nudí, tak prozkoumává barák, i když nejlíp je mu samozřejmě u mámy. Svůj 14. den života oslavil svým prvním zaštěkáním!

12.3.2010

1. týden

Pejsek má už jméno - je to Edgar, za svůj první týden udělal velký pokrok - 6. den se začal stavět na všechny čtyři a je legrační sledovat, jak mu to občas ještě nejde a spíš "válí sudy" nežli chodí. Samozřejmě že jinak má hodně práce - celý den a někdy i v noci leží u mléčného baru a napájí se. Fotky

6.3.2010

Pejsek je na světě

Porod Connie se zkomplikoval přetočením dělohy, a doplatil na to jeden z pejsků, který bohužel porod nepřežil. Zůstal nám tedy jeden kluk s porodní váhou 680 gramů, který už se hlasitě bere za svá práva, a je mu jedno jestli je poledne nebo půlnoc:

Pejsek E Pejsek E Pejsek E Pejsek E Pejsek E

31.12.2009

Krytí Connie a Don

Na Silvestra jsme jeli do Německa za německým šampionem Donem vom Bärligartenem:

Don vom Baerligarten Don se narodil 1.1.2005, je to krásný pes s mohutnou kostrou. Opět jsme vybírali psa exteriérově krásného, typického berňáka s mohutnou kostrou a dobrosrdečnou povahou. Majitelé psa jsou také hrdí na rodokmen, ve kterém je naprosto nulová dysplazie kyčelních kloubů.